Aktivní nákup formou semináře

Domovská stránka / Aktivní nákup formou semináře

NOVINKA! Pořízení Průvodce formou odborného osobního školení!

Potřebuje získat přehled o legislativě ŽP?

Chtěli byste mít stálý a efektivní zdroj informací?

Chcete poznat povinnosti, které se týkají Vaší firmy a probrat je s odborníkem?

Připravili jsme pro Vás odborný seminář, na kterém se dozvíte všechny povinnosti, které se mohou týkat Vašeho podniku, stanovené jednotlivými složkovými zákony ŽP.

Seminář Legislativa ŽP v kostce
(přehled povinností firmy v podnikové ekologii)

Představíme Vám aktuální legislativu ŽP a její aplikaci v praxi. Probereme jednotlivé povinnosti, které stanovují hlavní zákony podnikové ekologie (chemické látky, závažné havárie, odpady, ochrana vod, ovzduší, IRZ, IPPC, obaly a další). Zaměříme se na Vaše specifické potřeby a oblasti.

Seminář je postaven na jedinečném odborném produktu Průvodce podnikou ekologií. Tento průvodce představuje kompletní software podnikového ekologa od legislativy, komentovaných povinností, auditů, informačního servisu až po vzory dokumentace.

Na semináři získáte přehled o všech funkcích a schopnostech svého Průvodce podnikovou ekologií. V ceně kurzu je plný roční přístup k Průvodci.

Pořiďte si svého aktivního Průvodce podnikovou ekologií formou praktické prezentace jeho schopností! Poznejte osobně všechny schopnosti svého aktivního Průvodce na odborném školení.

Cena semináře je jen nepatrně vyšší něž cena samotného Průvodce - činí 1700 Kč. Za tuto cenu získáte nejen plnohodnotné celodenní školení a plný roční přístup k Průvodci, ale také možnost přizpůsobit obsah kurzu Vašim specifickým potřebám a podrobněji se věnovat tomu, co Vás hlavně zajímá!

Přehled termínů seminářů naleznete v sekci Semináře.
Tisk stránky Doporučit web Kontaktovat autory
 

Doporučit web

 

Kontaktovat autory